ÜRÜNLERİMİZ

​Çini ile ilgili gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz için en doğru yerinden en kaliteli malzemeleri temin etmeye çalışıyoruz. Sizin memnuniyetiniz, bizim memnuniyetimizdir.

Çeşitler

Vazo, şekerlik, kupa, çay bardakları ve tabakları, hayvan figürleri, mertaban, tabak, kaftan, semazen ve daha bir çok çeşitleri mevcuttur.

Çini Bisküvileri
 

Sanatınızı icra edebileceğiniz zengin ve kaliteli bisküvilerimiz emrinizde.

Çeşitler

Turkuaz, petrol yeşili, iznik yeşili, yaprak yeşili, şam yeşili, mangan moru, mavi, sarı, kırmızı, siyah, turuncu, leylak, kahverengi, pembe kobalt ve daha bir çok boya çeşidimizle sizleri bekliyoruz.

Boyalar
 

Çini boyası, su bazlıdır ve bisküvi tarafından emilmesi için böyle olması çok büyük önem taşır.  Boyanın büyük bir kısmını su oluşturur ve hatta zamanla boyanın dibe çökmesinden dolayı kullanmadan önce çalkalanması gerekir.

Çeşitler

0'dan 6'ya kadar olan tüm fırça numaraları mevcuttur.

Fırçalar
 

Kaliteli fırça, boyası kadar kaliteli bir işin en önemli parçasıdır. Emeğinizi, kalitesiz fırçalara teslim ederek ziyan etmeyin.

Sırlama ve Fırınlama
 

Özenle boyadığınız çinilerinizi bir o kadar özenle de biz atölyemizde sırlayarak fırınımızda en doğru derecelerde pişiriyoruz.

Detaylar

Eserler özel sırça karışımı ile, büyük çini fırınında en doğru derecede pişirilip, 2 gün soğuması beklenir. Böylelikle en kaliteli sırlama elde edilir.

Detaylar

Yaş sınırlaması yoktur. İsteyen herkes çini boyayabilir.

Çini Kursları
 

Yeteneğini en doğru yerde, çini konusunda en güvenilir ustalar eşliğinde geliştirmek isteyenler atölyemizde kurs alabilir.

SIRALTI

ÇİNİ

ATÖLYESİ